Seleccıon NaturelSeleccion Naturel 1000Ml Sampuan Sıyah Sarımsak
Seleccıon NaturelSeleccion Naturel 1000Ml Sampuan Sıyah Sarımsak

Seleccion Naturel 1000Ml Sampuan Sıyah Sarımsak (8697842620408-607)

Seleccion Naturel 1000Ml Sampuan Sıyah Sarımsak

Seleccion Naturel 1000Ml Sampuan Sıyah Sarımsak

Doğal antibiyotik özelliği, bağışıklık sistemini güçlendiren ve şifa veren özellikleri ile Doğal bir güç olan Sarımsak, saç güzelliği içinde son derece faydalı ve etkin niteliklere sahip bir bitkidir. Şampuan ve saç bakım ürünlerinin formülasyonunda kullanılan sarmaşık özü, saç sağlığında faydalı sonuçlar vermektedir.

Seleccion Naturel Sarımsak şampuanı içinde bulunan etken maddeler,saçların kökten uca beslenmesini sağlarken saç ve saç diplerinin ölü hücrelerden arınmasını ve saç diplerini temizleyerek, nefes almasını sağlar. Bu özelliği kepek sorununun önlenmesine yardımcıdır. Stres, kirli hava, kimyasal ilaçlar ve gıdaların içerindeki katkı maddeleri, hormonal bozukluklar gibi olumsuz etkenler zaman zaman saç kayıpları yaşanmasına sebep olur. Sarımsak özleri ile güçlendirilmiş olan Seleccion Naturel şampuan, düzenli kullanımda saçların kökten uca güçlenmesini sağlayarak, yaşanan kayıpların önlenmesine yardımcı olur. Saç teline esneklik kazandırır. PARABEN ve TUZ içermez.

Kullanım Biçimi:Bir miktar Seleccion Naturel Sarımsak Özlü şampuanı saçlarınıza uyguladıktan sonra durulayınız. Tekrar bir miktar şampuanı saçınıza uygulayınız ve hafif masaj hareketleri ile şampuanını saç diplerinize etki etmesini sağlayınız.1-2 dk. Ürünü saçınızda beklettikten sonra saçlarınızı iyice durulayınız. Saçınızın tamamen arındığından emin olunuz. Arınmış saçlarınızın bakımını Seleccion Naturel Badem Yağlı Bakım kremi ile tamamlamanız tavsiye edilir. 

Bu ürün Vega Sanal Mağaza ile listelenmiştir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR