Menu
Your Cart

Solucion Care Pure & Natural

 Argan yağlı şampuan. İçeriğindeki ipekproteinleri ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruyucu filtresi sayesindesaçın renk kaybını önler parlaklığı arttırır. Besleyici ve dengeleyici etkisisayesinde her saç tipi için önemlidir. Kulanım Biçimi: Islak saça uygulayın. Nazikçemasaj hareke..
0,00TL
Aktif karbon siyah diş macunu aktifleştirilmiş kömür, okaliptüs,nane  ve stevia ekstraktı içermektedir. Aktifkarbon ile hassasiyet yaratmadan diş yüzeyinde oluşan sigara kahve, saç vediğer tüketicilerden kaynaklanan lekelerin nazikçe temizlenmesine yardımcıolur. Florür, yapay tatlandırıcı, tric..
0,00TL
Bitkisel içerikli diş macunu sağlıklı diş temizliğiamacıyla üretilmiş yüksek kaliteli bir üründür. Oldukça etkili silikatanecikleri, nane, okaliptüs ve stevia bitki ekstraktları ile dişlerinbeyazlamasına yardımcı olur. Florür, yapay tatlandırıcı, triclosan ve parabeniçermez. Dişlerinizi günde iki ke..
0,00TL
Enerji ve şampuan, ince kırılgan ve saç dökülmesine karşı önleyici etkisağlar. Kırmızı biberiye özütü ve oliga saçlı deride enerji veren tonik etkisiyaratarak mikro sirkülasyonu arttırarak saçın uzama evresini hızlandırır.KULLANIM: Islak saça uygulayın. Saçlı deriye bir kaç dakika masajyap..
0,00TL
Gümüş şampuan, istenmeyen sıcak sarı tonları nötralizeeder. Beyaz ve gri saçlarda gümüş yansıma sağlar. Zengin ipek proteinleri vekahve özütü saçın yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.Kullanım Biçimi: ıslak saça uygulayın ve etkisini görmekiçin birkaç dakika bekletin ve durulayın.Sık ku..
0,00TL
Solucion Medium Diş Fırçası..
0,00TL
 Yeniden yapılandırıcı keratin şampuanı. SLSve SLES içermez. Içeriğindeki güçlü keratin iksiri saçı derinlemesine nazikçetemizler ve nem desteğini sağlar. Saçı uçusmalara karşı disipline eder.Kıvırcık ve kontrol edilmesi güç saçları kontrol altına alır. Saça ipeksiyumuşaklık ve ışıltılı parlakl..
0,00TL
Boyalı saçlar için renk sabitleyici şampuan.SLS-SLES ve Paraben içermez. Yumuşak etkili özel formülü sayesinde saçı beslerve korur. İlk uygulamadan itibaren parlaklık ve yumuşaklık etkisi hissedilir. Saçındoğal rengini ve boyalı saç rengini uzun süre koruyan Altın, Diamond ve Yakutkristallerinin öze..
0,00TL
Solucion Argan Care Serum kolay kırılan saçlara anında etki ederek ,saçıpürüzsüzleştirir.Kuaför işlemleri ve ısıya karşı saçı koruma altına alır. Argan Yağı içeriğisaç kırıklarını onarır, saçı besler. Özel formülü ile saç teline etki ederek,kırılmaların azalmasına ve önlemesine yardımcı olur. Saçın ..
0,00TL
Keratin saçın yapısını oluşturan bir tür proteindir. Saçın kalitesini,taşıma gücünü, güneş, soğuk, sıcak gibi doğal travmalara ve kuaförlükhizmetlerine dayanma gücünü arttırır. Saçların uçlarından çatlamasını engeller.Bu etkileri sayesinde düzenli kullanımda kırılarak dökülmenin önüne geçer. Saçları..
0,00TL
Renkli sabitleyici saç bakım maskesi. Boyalı veröfleli saçlar için yapılandırıcı etki sağlar. Güçsüz ve kırılgan saçlarınbeslenmesini ve güçlenmesini sağlar. Saçın iç katmanına kadar tesir ederekrenklerin yoğunluğunu ve parlaklığını arttırır. Kullanım Biçimi: Havlu ile kurutulmuş nemli saç tuta..
0,00TL
Canlandırıcı sarımsak ekstreli maske. Özellikledüzleştirme işlemi yapılmış saçlar için idealdir.Peptidler, vitaminler ve minerallerden oluşanderinlemesine besleyici maske, kimyasal işleme maruz kalmış saçlar içimmükemmel etki sağlar.Güçlü onarıcı etkisi sayesinde saça çok dahakolay şekil vermesini s..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)