Menu
Your Cart

SAÇ BAKIM

Marka: Biogeniq
Bileşimindeki argan yağı saçların güçlenmesine, parlak ve sağlıklı görünüm kazanmasına, yıpranmış saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Organik argan yağı , saçı besler  saçın gücünü ve parlaklığını arttırmaya, çevresel faktörlerin ve kimyasalların verdiği zararların giderilmesine yardımcı..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Ortalama olarak günde 50 -- 100 tel saç dökülebilir Busayı yaşa, kişinin genetik yapısına, ırksal özelliklerine göre değişimgösterir. Günde 100 telden fazla saç dökülmesi veya yeni çıkan saçlarıneskisine göre daha cansız ve ince olması bir sorun olarak kabul edilebilir. Tümcanlılar gibi saçlarımız d..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Ortalama olarak günde 50 100 tel saç dökülebilir. Bu sayıyaşa, kişinin genetik yapısına, ırksal özelliklerine göre değişim gösterinGünde 100 telden fazla saç dökülmesi veya yeni çıkan saçların eskisine göredaha cansız ve ince olması bir sorun olarak kabul edilebilir. Tüm canlılar gibisaçlarımız da d..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Bigeniq günlük bakım şampuanı, saçların onarılmasına, saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.Saç derisini tahriş etmeden  temizlemeye, saç kırılmalarını  gidermeye, yağ ve kepeği önlemeye, saçın hızlı uzaması için saç derisini ihtiyaç duyduğu bioaktifler ile beslemeye, nem dengesini sağ..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Saç derisindeki, pullanmayı, kepeklenmeyi önlemeye ve deride koruyucu tabakalar oluşturmaya yardımcı olur.Kuru ve yağlı saçlar için uygundur. Oluşmuş kepek sorununa çözün getirmek için geliştirilen Biogeniq Anti Dandruff Shampoo bileşimindeki nemlendirici maddeler sayesinde saçın nem dengesini düzen..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Saç derisini tahriş etmeden temizlemeye saç kırılmasını gidermeye, yağ ve kepeği önlemeye, saçın hızlı uzaması için saç derisini ihtiyaç bioaktif ile beslemeye, nem dengesi için ideal ortam hazırlamaya yardımcı olur.Normal ve yağlı saç tiplerinde saç derisinin ve saçın yağ dengesini oluşturup rahatl..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq saç kremi, dış etkenlerle oluşan saç kırılmalarının önlenmesine yardımcı olurken, kullanımından sonra saçların daha canlı ve parlak görünmesine de yardımcı olur.Kuru ve yıpranmış saçları nemlendirir ve korur. Saçınızın gücünü geri kazanmasına,  şekillendirmeden dolayı oluşabilecek yıpr..
0,00TL
Marka: Bote
Bote Bit Tarağı 1233..
0,00TL
Marka: Evolini
Evolini İnce Telli Zayıf Saçlar İçin 3 Etkili Bakım Saç Şampuanı 600 Ml..
0,00TL
Marka: Evolini
Evolini Kuru Ve Yıpranmış Saçlar İçin 3 Etkili Bakım Saç Şampuanı 600 Ml..
0,00TL
Marka: Evolini
Evolini Tüm Saç Tipleri İçin 3 Etkili Bakım Saç Kremi 600 Ml..
0,00TL
Marka: Evolini
Evolini Tüm Saç Tipleri İçin 3 Etkili Bakım Saç Şampuanı 600 Ml..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 256 (22 Sayfa)