Menu
Your Cart

CİLT BAKIM

Marka: Biogeniq
Biogeniq Aloe Vera Solution Tek Kullanımlık Kağıt Yüz Maskesi;Yoğun nemlendirici Canlandırıcı Doğal özler Tüm cilt tipleri Tek kullanımlıkKullanımı;Yüzünüzü yıkayınız. Maskeyi temiz ve kuru cildinize uygulayarak 20-30 dakika bekletiniz.Maskeyi çıkardıktan sonra durulamayınız.Fa..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq Amino Asit Solution Tek Kullanımlık Kağıt Yüz Maskesi;Yoğun nemlendirici Canlandırıcı Doğal özler Tüm cilt tipleri Tek kullanımlıkKullanımı;Yüzünüzü yıkayınız. Maskeyi temiz ve kuru cildinize uygulayarak 20-30 dakika bekletiniz.Maskeyi çıkardıktan sonra durulamayınız.F..
0,00TL
Marka: Biogeniq
BİOGENİQ Time  TO Hydrate Günlük Nemlendirici  Bakım Kremi güçlü içeriği ile mükemmel bircilt bakım ürünüdür. Bitkisel kökenli aktiflerle zenginleştirilmiş formülücildinizde gün boyu süren canlı bir etki yaratır. BİOGENİQ Time  TO Hydrate Günlük Nemlendirici  Bakım Kremi cildin e..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq temizleme köpüğü zengin formülü ile cildinizitümü ile sararak makyaj kalıntılarının, gün boyu oluşan yağ ve kir tabakasınınkısa sürede atılmasına yardımcı olur. Normal ve karma ciltler için özel olarakformüle edilmiş olup içeriğinde bulunan Allantoin ve bitkisel ekstreler ilesağlıklı cilt d..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq temizleme köpüğü sabun içermeyen zengin formülüile cildinizi tümü ile sararak makyaj kalıntılarının, gün boyu oluşan yağ vekir tabakasının kısa sürede atılmasına yardımcı olur. Normalden yağlıyaeğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiş  içeriğinde bulunan bitkisel ekstreler,vit..
0,00TL
Marka: Biogeniq
BOGENİQ Beauty Before Age Regeneration Eye Cream Yumuşakyapılı ve yeni nesil aktifler içeren mükemmel bir göz çevresi yaşlanma karşıtıcilt bakım ürünüdür. Göz çevresi cilt dokusunda iyi tolera edilir. Zengin formülügün boyu süren canlı bir etki yaratır. BOGENİQ Beauty Before Age RegenerationEye Crea..
0,00TL
Marka: Biogeniq
 Biogeniq Time To White patentli bir bileşen olanActiWhite  Niacinamide, multi vitaminlerve bitki özleriyle homojen olmayan ten rengi görünümünün vehiperpigmentasyonların düzenlenmesine, cildin UV ışınlarına karşı direncininartmasına, elastikiyet kazanmasına, sağlıklı cilt yapısı görünümün..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq Time To White Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu;patentli bir bileşen olan ActiWhite multi vitaminler ve bitki özleriyle homojenolmayan ten rengi görünümünün ve hiperpigmentasyonların düzenlenmesine,elastikiyet kazanmasına, sağlıklı cilt yapısı görünümünün korunmasına yardımcıolur. Biogeniq Tim..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq Time To White Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu;patentli bir bileşen olan ActiWhite multi vitaminler ve bitki özleriyle homojenolmayan ten rengi görünümünün ve hiperpigmentasyonların düzenlenmesine,elastikiyet kazanmasına, s..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq Time To White; Leke Karşıtı Cilt Bakımı ToniğiNiacinamide Multi Vitaminler  ve bitkiözleriyle homojen olmayan ten rengi görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur. BiogeniqTime To White; Leke Karşıtı Cilt Bakımı Toniği yılın tüm zamanındakullanılabilir. PH değeri cildinizle uyumludur. Yü..
0,00TL
Marka: Biogeniq
Biogeniq AktivaringTonik Losyon yeni jenerasyon bir cilt bakım ürünüdür. İçindeki bitkiselekstrelerle cildinizin nem ve ferahlık kazanmasına yardımcı olur. Cildinizi sabahve akşam Bigeniq Temizleme köpüğü ile temizledikten sonra kulanmaya başlayınız.Biogeniq Aktivaring Tonik losyonu bir pamuğa yeter..
0,00TL
Marka: Biogeniq
BİOGENİQ Beauty Before Age GeceKremi yeni nesil konsantre aktifler içeren mükemmel bir yaşlanma karşıtı ciltbakım ürünüdür. Ciltte iyi tolere edilir. Zengin formülü cildinizde gece boyu sürencanlı bir etki yaratır. BİOGENİQ Beauty Before Age Gece Kremi cildin nem veelastikiyet kazanmasına, çevresel ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)